INMATECH LLC
 
ТОВ ІНМАТЕХ
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
WEINIG GRUPPE
(ВАЙНІГ ГРУП)
В УКРАЇНІ З 1995 РОКУ
 
 
  1ГОЛОВНА   1СЕРВІС   1НОВИНИ   1КОНТАКТИ
 
  КОНЦЕРН ВАЙНІГ ВЕРСТАТИ ТЕХНОЛОГІЇ СЕРВІС КОНТАКТИ

WEINIG GRUPPE / ВАЙНІГ ГРУП

Новаторські рішення та продукти - світовий орієнтир: група компаній WEINIG

Розкрій, профілювання та торцева обробка, фрезерування, свердління та склеювання - група WEINIG пропонує новаторські рішення в галузі обробки масивної деревини та матеріалів на основі деревини. Для потужних і ефективних машин і систем, а також інноваційних послуг або індивідуальних концепцій, які охоплюють весь виробничий цикл від сировини до готової продукції. Максимальна якість та економічна ефективність дають нашим клієнтам і партнерам з торгівлі та промисловості вирішальну перевагу в глобальній конкуренції.

100 % якість

Наші машини завжди відповідали найвищим стандартам. Навіть нашим власним. Саме тому ми з великою увагою та пристрастю ставимося до розробки та виробництва навіть найдрібніших деталей. Для індивідуальних рішень, які виводять наших партнерів на новий рівень - завдяки оптимальній продуктивності, тривалому терміну служби та надзвичайній економічній ефективності.

100 % надійність

Надійність машини визначає її прибутковість. Наша техніка відома своїми високими стандартами та надійною роботою. Понад 150 000 машин, проданих по всьому світу, працюють ефективно і повністю задовольняють потреби наших клієнтів.

Weinig clients

100 % консультування

Високий рівень системної експертизи WEINIG Concept? Або всеосяжне ноу-хау експертів на місці? Наші партнери можуть покластися на наш відділ продажів. Адже результатом завжди є індивідуальне рішення з максимальною доданою вартістю.

WEINIG консалтинг WEINIG консалтинг

100% сервіс

Надійність, що заспокоює: наші кваліфіковані сервісні фахівці швидко прибудуть на місце, якщо виникне несправність. Група WEINIG має бездоганну глобальну сервісну мережу, яка гарантує професійну всебічну підтримку і надає швидку допомогу в будь-якій ситуації.

100 % - від А до Я

Група WEINIG пропонує повний спектр послуг, від окремих машин до повністю автоматизованих виробничих систем "під ключ", включаючи комплексний пакет сервісного обслуговування. І що найважливіше, наші партнери отримують все з одних рук.

Успіх "Зроблено в Німеччині" - чорним по білому.

Група WEINIG є найбільшим у світі виробником верстатів і систем для обробки масивної деревини. Під торговою маркою WEINIG кілька спеціалізованих окремих компаній пропонують асортимент продукції, що охоплює весь технологічний ланцюжок від сировини до кінцевого продукту. З 2010 року група WEINIG також пропонує під брендом HOLZ-HER інноваційні та перспективні рішення для обробки деревних матеріалів, що базуються на більш ніж 100-річному досвіді та мають у своєму портфоліо.

Група WEINIG в цифрах

Заснування: 1905 рік
Головний офіс: Таубербішофсхайм, Німеччина
Виробничі потужності в Німеччині, Австрії, Люксембурзі, США та Китайській Народній Республіці
30 дочірніх компаній та філій в Європі, Америці, Азії та Австралії
Співробітники: 2 483
Оборот: 586 млн євро (2022)

Правління компанії


Грегор Баумбуш
Голова Правління

Грегор Баумбуш відповідає за продажі та маркетинг на посаді директора з продажу з 1 січня 2015 року та голови правління з 1 січня 2019 року. Випускник машинобудівного факультету, донедавна він був загальним менеджером з продажу та членом управлінської команди провідного міжнародного постачальника прецизійних інструментів. З цим досвідченим експертом з продажу компанія WEINIG має намір і надалі зміцнювати свої провідні позиції на світовому ринку.

Доктор Георг Ханрат (ліворуч)
Головний технічний директор

Д-р Георг Ханрат обіймає посаду технічного директора (CTO) з 1 лютого 2022 року. Після завершення навчання та здобуття ступеня доктора технічних наук в університеті RWTH в Аахені, він працював на різних посадах у глобальній корпорації в Німеччині та США, під час яких здобув ступінь магістра в галузі загального менеджменту без відриву від виробництва. Потім багато років працював на різних керівних посадах та посадах керівників груп у міжнародних машинобудівних компаніях у секторі метало- та деревообробки. Завдяки його досвіду в галузі проектування, складання, виробництва, управління ланцюгами поставок та операціями, WEINIG має ідеальну позицію в галузі технологій.

Доктор Томас Бах
Голова Наглядової ради, президент МОК

Спортсмен, спортивний функціонер, юрист, менеджер - резюме цього доктора права та політології заповнює багато сторінок. Успішний фехтувальник на рапірах та олімпійський чемпіон, серед іншого, був директором з міжнародних зв'язків компанії Adidas, членом консультативної ради Федерального міністерства економіки та консультантом компанії Siemens AG. З 1998 року очолює наглядову раду компанії Michael Weinig AG. Крім того, він є президентом МОК з 2013 року після того, як обіймав численні керівні посади у світі спорту. Коротше кажучи, окрім чудового знання іноземних мов, д-р Томас Бах володіє багатим досвідом, який не може бути більш цінним для компанії.

 
 
  © 2014-2024 ТОВ ІНМАТЕХ arrow up